DR. Hamdi Turhan – EstetikEskişehir

GIDI VE KOL LİPOLİZ TEDAVİLERİ

GIDI VE KOL LİPOLİZ TEDAVİLERİ

Gıdı / Kol Bölgesel Lipoliz Tedavileri

Lipoliz , bölgesel yağlanmanın görüldüğü alana (gıdı kol sarkmaları gibi)10 – 13 cm.’lik, çok ince iğnelerle özel yağ eritici serumların enjekte edilmesidir. Böylece yağ hücrelerinin geçirgenliği artar, parçalanır ve yok edilir. Bu yağlar da vücudun doğal lenfatik sistemiyle dışarı atılır.

Lipoliz uygulaması genellikle iki haftada bir kişinin durumuna göre 4-6 seansta tamamlanır. Tedaviden yaklaşık 1 – 2 ay sonra gözle görülür bir incelme sağlanmaktadır.

En çok şikayet edilen bölgelerden bir de Gıdı bölgesidir. Gıdı bölgesi lipolizinde gıdı ve yanaklar toplanarak yüzde toparlama sağlanır.

Lipoliz ayrıca kol bölgesi sarkmalarında , iç bacak gibi zor bölgelerde de uygulanır ve ciltte sıkılık ve canlılık da sağlanır.

Dr. Hamdi Turhan
0222 408 32 73 / 0555 165 00 26
info@drhamditurhan.com
Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad.
No:9 Kat:2 Dönem Apt. Tepebaşı/Eskişehir
estetikeskisehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nergis dedi ki:

    Özlem hanım ve hamdi beye başka bir klinikte yaşadığım talihsizlik sonucu ulaştım , instagramdaki güzel yorumlar sonucunda dayanamadım ve gittim iyi ki de gitmişim. Beklentim düşükken bile beklediğimden çok çok iyi bir sonuç çıkardılar ve harika dudaklara sahip oldum , daha sonra başarılarını görünce masseter botoks ve gıdı lipolizi de yaptırdım ve hepsinden ayrı ayrı çok memnunum özellikle gıdı lipoliz bütün görünümümü değiştirdi diyebilirim , iyi ki varlar harika insanlarsınız gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim gereksiz tek bir işlem yapmazlar , önceliğiniz sizin memnuniyetinizdir ❤️

Tüm Hakları Saklıdır. EstetikEskişehir 2023
WhatsApp chat