DR. Hamdi Turhan – EstetikEskişehir

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dr. HAMDİ TURHAN HAKKINDA;

1974 yılında Bandırma’da doğdu. İlkokulu Erdek’te, orta ve lise öğrenimimi Bandırma Kemal Pireci Özel Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl kazandığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

Zorunlu hizmet nedeniyle atandığı Konya Bozkır Devlet Hastanesindeki görevini takiben Eskişehir’de çeşitli kurumsal firmalarda işyeri hekimliği görevinin yanında Özel Poliklinik ve Dahiliye Dal Merkezi kurup işletti.

Özel Onvak ve Özel Ümit Vişnelik Hastanelerinde 2010-2018 yılları arasında acil servis sorumlu hekimi olarak görev alırken Sağlık Bakanlığı’nın Aile Hekimliği, Turizm Hekimliği ve Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları (GETAT) ile ilgili sertifikasyon programlarını tamamladı.

Dr. ÖZLEM TURHAN HAKKINDA;

1982 Yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta öğrenimini ve sağlık meslek lisesini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 15 yıl süre ile anestezi teknisyeni olarak İzmir ve Eskişehir’de özel hastanelerde görev aldı. Sonrasında Ukrayna Kiev Bogomolets Medikal Üniversitesinde tıp eğitimi ve dermatoloji uzmanlığını tamamlamıştır. Halen Erzurum Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliğinde öğrenim hayatına devam etmektedir.

Dr. Hamdi Turhan ile evli olup 2 kız çocuk annesidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. S. K. dedi ki:

    Uzun zamandır gözaltı ışık dolgusu hakkında araştırma yapıyorum. Gözaltı bölgesine yapılacak bir işlem asla hata kabul etmezdi. Bu nedenle en doğru ve uzman kişilere ulaşmak zorundaydım, aksi halde hiçbir işlem yaptırmamak en doğrusu olacaktı. Klinikten içeri adım atar atmaz sıcacık gülümsemeleriyle beni karşıladıkları an “evet” dedim, “doğru yerdeyim.” Ne kadar profesyonellerse bir o kadar mütevazı olan Dr. Hamdi Bey, Özlem Hanım ve tüm ekine sonsuz teşekkürler. Gözaltı ışık dolgusunu botoksla tamamladıktan sonraki görüntüm kusursuz ve öylesine doğal ki… Gülen gözbebeklerimi size borçluyum ☺️ & Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım 🍀
    Bundan sonra yaptıracağım her işlem için tekrar görüşmek üzere…

Tüm Hakları Saklıdır. EstetikEskişehir 2019
WhatsApp chat