DR. Hamdi Turhan – EstetikEskişehir

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dr. HAMDİ TURHAN HAKKINDA;

1974 yılında Bandırma’da doğdu. İlkokulu Erdek’te, orta ve lise öğrenimimi Bandırma Kemal Pireci Özel Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl kazandığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

Zorunlu hizmet nedeniyle atandığı Konya Bozkır Devlet Hastanesindeki görevini takiben Eskişehir’de çeşitli kurumsal firmalarda işyeri hekimliği görevinin yanında Özel Poliklinik ve Dahiliye Dal Merkezi kurup işletti.

Özel Onvak ve Özel Ümit Vişnelik Hastanelerinde 2010-2018 yılları arasında acil servis sorumlu hekimi olarak görev alırken Sağlık Bakanlığı’nın Aile Hekimliği, Turizm Hekimliği ve Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları (GETAT) ile ilgili sertifikasyon programlarını tamamladı.

ÖZLEM TURHAN HAKKINDA;

1982 Yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta öğrenimini ve sağlık meslek lisesini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 15 yıl süre ile anestezi teknisyeni olarak İzmir ve Eskişehir’de özel hastanelerde görev aldı. Sonrasında Ukrayna Kiev Bogomolets Medikal Üniversitesinde tıp eğitimini tamamlamıştır. Yükseköğretim Kuruluna (YÖK) Denklik Başvurusu Yapılmıştır. Halen Erzurum Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliğinde öğrenim hayatına devam etmektedir.

Dr. Hamdi Turhan ile evli olup 2 kız çocuk annesidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. S. K. dedi ki:

  Uzun zamandır gözaltı ışık dolgusu hakkında araştırma yapıyorum. Gözaltı bölgesine yapılacak bir işlem asla hata kabul etmezdi. Bu nedenle en doğru ve uzman kişilere ulaşmak zorundaydım, aksi halde hiçbir işlem yaptırmamak en doğrusu olacaktı. Klinikten içeri adım atar atmaz sıcacık gülümsemeleriyle beni karşıladıkları an “evet” dedim, “doğru yerdeyim.” Ne kadar profesyonellerse bir o kadar mütevazı olan Dr. Hamdi Bey, Özlem Hanım ve tüm ekine sonsuz teşekkürler. Gözaltı ışık dolgusunu botoksla tamamladıktan sonraki görüntüm kusursuz ve öylesine doğal ki… Gülen gözbebeklerimi size borçluyum ☺️ & Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım 🍀
  Bundan sonra yaptıracağım her işlem için tekrar görüşmek üzere…

 2. A.B dedi ki:

  Uzun araştırmalar sonucu sac prp+sac mezoterapisi icin sizi buldum. Cok ilgili,dürüst ve samimiyetinizle bana her şeyi acık ve net ifade ettiniz. 8 seans sonucunda etrafımdaki insanlarin bile dikkatini cekecek boyutta degişimler oldu. Duydukça mutlu oldum ve iyi ki gelmişim dedim. Lazer epilasyon içinde devam ediyorum. Özlem hanım usanmadan her soruma samimiyetle ve ilgiyle cvp verdi. En önemlisi dürüstçe artısı eksisi neyse tek tek ifade etti. Her şey icin teşekkür ederim.

 3. Nergis dedi ki:

  Başka bir klinikte yaşadığım sorun sonucu özlem hanım ve hamdi beyi buldum , iyi ki de bulmuşum. Beklentim çok düşükken bana hayal ettiğimden de güzel inanılmaz dudaklar yaptılar:) Çok memnun kalınca masseter botox ve gıdı lipoliz uygulamaları da yaptırdım ve inanılmaz memnunum , özellikle gıdı lipolizin farkına siz bile inanamazsınız 😉 Hiç başka yer aramaya gerek yok Eskişehir’de tek adres, gereksiz tek bir işlem yapmazlar memnuniyetiniz ön plandadır ❤️ Başta doktorlarım sonra da tüm ekibe teşekkür ederim 🙏🏻

 4. n.s. dedi ki:

  merhabalar yakın bir zamanda sizlerle tanışıp terlemeye karşı koltukaltı botoksu yaptırdım çok ama çok mutluyum işlem çok kısa ve acısız geçti,BU KADAR RAHAT VE KONFORLU olacağını bilseydim çok uzun zaman önce yaptırırdım. düşünen herkeze tavsiye ediyorum .böyle bir rahatlık yok.hamdi bey özlem hanım ve tüm çalışanlar çok tatlı ve güler yüzlü çok sevdim.sizleri tanıdığım için çok mutluyum .

 5. n.s. dedi ki:

  Kısa bir zaman önce sizi tanıdım ve terlemeye karşı koltukaltı botosu yaptırdım işlem çok kısa ve acısız geçti böyle bir rahatlık böyle bir konfor yok çok ama çok mutluyum böyle olacağını bilseydim çok uzun zaman önce yaptırırdım düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum .hamdi bey özlem hanım ve tüm çalışanlar çok güler yüzlü ve samimi çok sevdim sizi tandığım için çok mutluyum.

 6. Pınar Bölükbaşı dedi ki:

  Uzun araştırmalar sonucu sizi buldum ve iyi ki bulmuşum 😊 ilk defa botoks yaptırdım çok korkuyordum ama Özlem hanımın hafif elleri sayesinde hiçbir şey hissetmedim, kazayaklarımdan ve ince çizgilerimden kurtuldum bunun cildime ve bakışlarıma bu kadar yansıyacağını düşünmemiştim daha genç bakıyorum herşey için çok teşekkür ederim ☺️

 7. Seda Bak dedi ki:

  Kanser hastası babam için eskişehirde glutatyon serum yapan birileri arıyoruz. Ücret öğrenebilir miyim?

 8. Büşra dedi ki:

  Botoks ve kaş arası dolgu yaptırdım
  Eskişehirdeyseniz başka yere gitmeyin derim. O kadar iyi ki eski görünümle arasında dağlar kadar fark var. Bakışlarım bile değişti. Çook memnunum. İşin ehli insanlar iyi ki varlar. Hastaya güveni hakkıyla veren klinik. Gereksiz bir uygulama asla yapmazlar. Çok teşekkürederim

Tüm Hakları Saklıdır. EstetikEskişehir 2023
WhatsApp chat