DR. Hamdi Turhan – EstetikEskişehir

VAMPİRE FACELİFT

VAMPİRE FACELİFT

Cilt yenileme konusunda en etkili yöntemlerden biri olan Vampire Facelift uygulamasıdır. Vampire Facelift için konusunda uzman doktor tarafından kişinin kendisinden yeterli miktarda kan alınır. Alınan bu kanın içerisinde yer alan hücre yenileyici faktörler ayrılır. Bu işlem tamamen prp işleminden farklıdır ve prp işleminden daha etkin bir yöntemdir. Ayrıştırma tamamlandıktan sonra dermapen benzeri bir işlemle bu kan tekrar kişiye cilt üzerinden verilecektir.

İşlem Nasıl Yapılır ve Uygulaması Nasıldır ?

Yaklaşık 20 dakika süren bu işlemde ayrıştırılan hücreler büyüme faktörleri ile cilde benzersiz bir etki sağlar. Öncesinde anestezik krem sürülerek uyuşturulmuş cilde küçük enjektör yardımıyla bu kan enjekte edilir. Vampire Facelift’i bu kadar özel kılan asıl nokta ise bu sihirli denebilecek kanın cilde uygulanma aşamasıdır. Vampire Facelift uygulamasını sadece bu konuda sertifika sahibi doktorlar uygulayabilir.

Etkileri Nasıldır ?

Bu kan içerisindeki sadece yaralanma esnasında devreye giren hücre yenileyici faktörler bu sefer cildi onarmaya yönelik çalışmaya başlıyor. Cildin kolajen üretimi artıyor, canlılık ve yenilik kazanıyor ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkıyor.

İşlem Ne Kadar Sürüyor ?

İşlem ortalama 40 dakikada tamamlanıyor.

Yan Etkisi Var Mıdır ?

Etkisini 60 güne yayılan bir sürede göstermeye devam eden Vampire Facefilt zaman içerisinde tekrar edilebilen bir işlemdir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Dr. Hamdi Turhan
0222 408 32 73 / 0555 165 00 26
info@estetikeskisehir.com
Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad.
No:9 Kat:2 Dönem Apt. Tepebaşı/Eskişehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Dr. Hamdi Turhan - Estetik Eskişehir
WhatsApp chat