DR. Hamdi Turhan – EstetikEskişehir

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dr. HAMDİ TURHAN HAKKINDA;

1974 yılında Bandırma’da doğdu. İlkokulu Erdek’te, orta ve lise öğrenimimi Bandırma Kemal Pireci Özel Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra aynı yıl kazandığı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

Zorunlu hizmet nedeniyle atandığı Konya Bozkır Devlet Hastanesindeki görevini takiben Eskişehir’de çeşitli kurumsal firmalarda işyeri hekimliği görevinin yanında Özel Poliklinik ve Dahiliye Dal Merkezi kurup işletti.

Özel Onvak ve Özel Ümit Vişnelik Hastanelerinde 2010-2018 yılları arasında acil servis sorumlu hekimi olarak görev alırken Sağlık Bakanlığı’nın Aile Hekimliği, Turizm Hekimliği ve Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları (GETAT) ile ilgili sertifikasyon programlarını tamamladı.

ÖZLEM TURHAN HAKKINDA;

1982 Yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta öğrenimini ve sağlık meslek lisesini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 15 yıl süre ile anestezi teknisyeni olarak İzmir ve Eskişehir’de özel hastanelerde görev aldı. Sonrasında Ukrayna Kiev Bogomolets Medikal Üniversitesinde tıp eğitimini tamamlamıştır. Yükseköğretim Kuruluna (YÖK) Denklik Başvurusu Yapılmıştır. Halen Erzurum Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliğinde öğrenim hayatına devam etmektedir.

Dr. Hamdi Turhan ile evli olup 2 kız çocuk annesidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır. Dr. Hamdi Turhan - Estetik Eskişehir
WhatsApp chat